KOUKAT ŠVADLENĚ POD RUCE

Final-8098K oděvu, který nám představuje druhou kůži si vytváříme často i nevědomě vztah. Nabízím možnost vytvořit si k oblečení šitému na míru vztah krásný, být součástí tvorby vašich šatů.

Ve 2-7mi denních kurzech se od návrhu oděvu přímo na míru vašeho těla a duše dostaneme ke střihání společně vybraného materiálu a následnému ušití, při kterém se stanete kolegyní či dokonce hlavní švadlenou. Povedu vaše kroky, nůžky, stehy na šicím stroji, společně budeme vytvářet oděv přesně dle vašich přání, slušící vašemu tělu.

Návrh oděvu bude probíhat pomocí prvků meditace a automatické kresby, povídání.

Kurzy budou probíhat v centru, které nyní finišuje před úplným otevřením http://modra-vysina.webnode.cz/ v Brně či velmi ráda dojedu k Vám domů, kde se cítíte příjemně.

Při kurzu se bude tvořit, popíjet dobrý čaj, povídat, odpočívat… Podle času a vašich přání Vás i zasvětím do základů šití na šicím stroji, malby na látky, navrhování,…

IMG_1038

Ve vašich šatech se bude odrážet láska k řemeslu a pozitivní energie, kterou do šití vložíme. Sama si užívám tyhle chvilky společného tvoření, souznění. Z kurzů si odnáším radost, která mě provází ještě dlouho poté.

Ceny, materiály, ubytování a termín dle bližší domluvy se mnou kolofantka@gmail.com. Den takového kurzu od 1000kč.

Tento kurz možno udělat i pro malé princezničky s maminkou.

První mojí zkušeností byl víkend na chaloupce v přírodě při šití svatebních šatů. Úchvatný pocit si nesu dodnes v duši a ráda vzpomínám. Domlouvání střihu šatů přes mejly se stále nedařilo, pak ale stačilo propojení myšlenek v jejich krásné zahradě a svatební šat pro úžasnou kamarádku Hanku se stvořil s úplnou lehkostí, radostí a láskou. Jsem vděčná za tyto chvilky.

K mým kurzům je pro Vás připraven dárek dle Vašeho výběru zde.

zanechej zpravu.

Komentáře

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich