PATCHWORKOVÁ DEKA DO VÝBAVY

IMG_0771

V Kanadě a věřím, že nejen tam, se tradoval zvyk, že každé děvče si šilo svojí krásnou patchworkovou deku do výbavy.

Pod mým vedením si můžete v předsvatebních dnech přijít se svými kamarádkami, družičkami a příbuznými ušít také tuto deku, do které vyšijete lásku, svá přání a touhy, radost, kterou získáte na večerních, víkendových či týdenních kurzech při popíjení dobrého čaje či kávy, povídání, relaxaci a meditaci, při které vytvoříme pomocí prvků automatické kresby vzory deky, která Vám bude vzpomínkou třeba i na rozlučku se svobodou.

Taktéž je možnost budoucí nevěstu dostat pod čepec vlastnoručně ušitým a vyšitým čepcem či jakýmkoliv výrobkem co vás napadne.

Další variantou je si tuto deku ušít po svatbě, kdy vaším přáním k svatebním darům bude ústřižek látky, ze kterého si pak ušijete památeční deku.

Ceny, materiály, ubytování a termín dle bližší domluvy se mnou kolofantka@gmail.com. Den takového kurzu od 1000kč.

Kurzy budou probíhat v centru, které nyní finišuje před úplným otevřením http://modra-vysina.webnode.cz/ v Brně či velmi ráda dojedu k Vám domů, kde se cítíte příjemně.

Při kurzu se bude tvořit, popíjet dobrý čaj, povídat, odpočívat… Podle času a vašich přání Vás i zasvětím do základů šití na šicím stroji, malby na látky, navrhování,…

 

zanechej zpravu.

Komentáře

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich