VÝROBA MĚKKÝCH HRAČEK

Final-8091Přijďte si společně se mnou a dětmi vyrobit vaši vymyšlenou hračku, doposud neexistující stvoření, kterému dáme život.

Kurzy denní, večerní či víkendové, ve kterých si budou moci děti vyrobit stvoření dle svých nejtajnějších snů. Po celou dobu bude podporována dětsk tvořivost, kreativita, myšlenka, že vše je možné, vše existuje, realita je jen taková, jakou si jí uděláme. Proč si neudělat kamaráda přesně podle svých představ?

Kurz může mít několik variant:

 Rodiče s dětmi: děti budou v první fázi kurzu navrhovat hračky, kreslit, poté se na vybraný obrázek navrhne nejvhodnější střih se kterým vám pomohu a hračka se ušije. Další zapojení dětí bude probíhat formou malování textilními barvami po hračkách, vyšívání a další zdobení. Celý kurz bude probíhat v přátelské atmosféře.

 

Pouze děti: pro starší 5ti let, pod mým vedením si děti budou navrhovat hračku, kterou pak společně ušijeme jako 2D hračku, kterou děti budou dále dobarvovat, dovyšívat a vycpávat. Šít na šicím stroji budu pouze já. Děti budou rozvíjet svojí kreativitu a celou dobu si náramně užijí při něčem, co už dnes bohužel tak často nezažívají.

 

Ceny, materiály, ubytování a termín dle bližší domluvy se mnou kolofantka@gmail.com.

Kurzy budou probíhat v centru, které nyní finišuje před úplným otevřením http://modra-vysina.webnode.cz/ v Brně či velmi ráda dojedu k Vám domů, kde se cítíte příjemně.

Při kurzu se bude tvořit, popíjet dobrý čaj, povídat, odpočívat…

K mým kurzům je pro Vás připraven dárek dle Vašeho výběru zde.

zanechej zpravu.

Komentáře

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich