Do dnešní doby bych chtěla poslat více lásky, krásy, radosti… a to právě zakázkovým šitím na míru, dle vašich přání.

I když si můžete koupit oděv v tržnici za méně peněz tak si tam nemůžete koupit něco, co je přesně na míru pro Vás, co Vám bude sedět, bude dle Vašich snů, bude se hodit k Vaší osobě, bude z kvalitnější látky, nebude ho mít každý, anebo … prostě přesně podle Vás … a hlavně bude šit s láskou a radostí.

O šití na míru píši více v mém článku, který jsem napsala po semináři Oblékám svou duši.

Můj příběh Vám může být inspirací a pomocníkem při rozhodování zda si také vyzkoušet nechat si na sebe ušít šaty přesně podle svého gusta! Rozhodla jsem se také  odkrýt svojí práci a nechat Vám koukat pod mé švadlenkovské ruce. Spolutvoření bude pak zážitek na delší čas i pro mě.

dámské – pánské – dětské – přírodní materiály – oděvy – bytová dekorace

IMG_1067Jedna z věcí, kterou si opravdu užívám je šití na mém šlapacím šicím stroji značky SINGER třídy 15. Na přání i pro Vás zasednu k tomuto stroji, který je tichý, klidný a uklidňující, pomalý, krásný a hlavně – fungující na moje nožky a ne elektřinu.

Ať už byly ty staré časy jakékoliv, v našich duších z nich zůstává pocit krásných, dobrých časů, kdy ženy chodily v krásných šatech a kloboucích, muži v ležérních oblecích, … a nebo ještě jinak – kdy si vesnické ženy uvazovaly fěrtochy do pasu a muži měli vesty vyšívané samou láskou, časy na které rádi vzpomínáme, do kterých se rádi vracíme i když jsme je nezažili, aspoň na chvilku chceme být blíže našim kořenům, pocítit jejich krásu, pravdu, lásku.

A i já jsem se chtěla hlouběji ponořit do pohody, času, kdy byl čas a tak jsem si pořídila šlapací stroj a nabízím šití oděvů z přírodních materiálů, bez použití elektřiny, dle Vašich přání a představ.

1 Comment

  1. Jan Vrnak
    12.11.2016

    Dobrý den,
    shanim se po tradiční panske košili selského/farmarskeho stylu ( prirodni, bílá, s V vystrIhem se šněrováním, lehce volné rukávy). Prosím o informaci zda a co by to stálo. Velikost L/XL požadované rozměry bych případně upřesnil. Moc děkuji. J.Vrnak

Komentáře

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain