Seminář Milionová žena aneb kdy po něm přijde ten den D

Celý měsíc po semináři jsem trávila spánkem či jakoukoliv činností s pocitem únavy. Nepřišla chvíle, kdy bych konečně nabrala energii a mohla se pustit do toho všeho co jsem si ze semináře přivezla.

„Seminář mě vlastně vrátil o krok zpět na mé cestě, kterou jsem šla.“

Odkryl věci, co jsem já před časem zakopla pod postel s tím, že co není vidět – není. Víkend mi vrátil zpět pocit, že se stanu bohatou, slavnou, … krásná a úžasná už jsem,… že mi bude všechno klapat, peníze potečou proudem, já poteču proudem, ale já zatím teču kalnou stokou.

„Vrátil se mi zase můj pocit – ŠTĚSTÍ BUDE AŽ…“

IMG_7823

Potloukala jsem se mezi spánkem, nutnou prací pro přežití a neustálou myšlenkou co vše udělám pro to, abych se poté stala bohatou a šťastnou, abych stvořila webovky, rozjela podnikání, začala psát články, pořídila domek, děti,..a pak to vše přijde…STOP!

Tak proto ta únava. Čekala jsem na odpověď ze svojí duše, ze srdce.

„Tělo mi dávalo dost jasně najevo, že mojí volbou před časem nebylo sytit ego, že to není mým smyslem života. Smyslem pro mě je život sám! Tady a teď, žití pro tuhle chvíli, konání.“

Ležela jsem, hleděla do nebe a čekala, až budu hledět do sebe. Až pustím mysl a nebe a vše kolem se stane mnou, až přijde odpověď ze srdce a já začnu tvořit pro štěstí vlastní i všeho kolem, pro JEDNO.

 

„Vždyť – vlastně je to všechno Jedno.“

Final-8066

podpis kolofantský

2 Comments

 1. Dana
  12.11.2014

  Mila Miso,

  povidaly jsme si na Milionce hned u vchodu a sedela jsem kousek vpravo vzadu za Tebou pres ulicku (mala, dost rozsochata, starsi, nez Ty :-)
  Rozhodne jsi mne zaujala uz tam, ted se mi hodne libi Tve stranky, fandim Ti a premyslim, jestli jsem Te nahodou neucila na Architekture pozemních staveb, VUT FAST, Brno (TV03)…
  Kazdopadne si myslim, ze pro Tebe muzu mit spoustu latek, zbytku, krajek a jinych veci, ktere muze svadlenka vyuzit a rada se s Tebou zase potkam.
  Tesim se :-)
  @Dana

 2. admin
  12.11.2014

  Ahoj Dani. Já si Tě také pamatuji, máš takový zapamatovatelný veselý (hladící) výraz v obličeji :-).
  Je pravda, že jsem si říkala jestli se odněkud neznáme, ale podnikový management jsem asi neměla, spíš leda z potkávání.
  A teda – ráda Tě uvidím! A ráda přijmu i zbytky látek, to je radosti :-).